Componeerid

Kaunis ning taskukohasem naeratus kõigest ühe konsultatsiooni ja ühekordse protseduuriga!

Kaasaegne hambaravi pakub erinevaid võimalusi ilusa naeratuse saamiseks. Valik on väga suur. Näiteks keraamilised kroonid, laminaadid, lumineerid– need lahendused on võimalikud, kuid ka maksavad rohkem. Hammaste taastamine täidismaterjaliga on palju odavam, kuid väga ilusat tulemust saada on väga raske. Ajapikku täidised muutuvad nähtavaks, vajavad regulaarset poleerimist ja murduvad ära.

Nüüd on võimalik saada endale ilus naeratus taskukohasema hinnaga componeeride abil.

Mis on Componeerid?

Componeerid on tehislikult toodetud nano-hübriid-komposiidist plaadikesed, mis on suurepärase tugevusega ning väga õhukesed. Componeerkatted on vaid 0,3 mm paksused!  Lisaks puuduvad neis õhumullikesed, mis võivad tekkida täidismaterjali kihtide vahel tavalise hammaste taastamise ajal. Läikiv ja loomulikult kujundatud pind tagab kauni naeratuse.

Millal paigaldada Compomeere?

  • Kui esihammastel on palju täidiseid.
  • Ülesehitatud hammaste katmiseks ja loomulikuks tegemiseks.
  • Hambarea korrigeerimiseks ning ühtlasemaks saamiseks.
  • Hambatooni heledamaks saamisel.
  • Kulunud hammaste välimuse parandamise.

Kuidas Componeere paigaldatakse?

Componeeride paigaldamise aluseks on konsultatsioon meie spetsialisti dr. Julia Julini juures. Kogu paigaldamise protseduur teostatakse  meie kliinikus ühel visiidil ning sõltuvalt komponeeride hulgast võtab see aega alates 2 tunnist 4 tunnini. Paigaldamise protseduuri käigus hammaste välispind kujundatakse vastavalt vajadusele, et saavutada parim tulemus ning plaadikesed kinnitatakse hammaste välispindadele täidismaterjaliga. Vajadusel tehakse ka tuimestus ja vahetatakse ära vanad täidised.

 

Vaata Componeeride hindu SIIT